Çukurova Üniversitesi | Aday Öğrenci | Web Posta |Fotoğraf Galerisi
Arama 
Ana Sayfa | English
 
ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ
ALADAĞ MESLEK YÜKSEKOKULU
Dış İlişkiler | Diploma Eki | Bilgi Paketi

 
  Hakkımızda Yönetim Bölümler Personel Öğrenci İletişim  
 
Başlangıç ve Bitiş Tarihi
03.09.2018- 04.09.2018 
Başlangıç ve Bitiş Saati
:00:0 - :00:0 
Yer / Adres : 
 
Web Adresi : 
 
E-posta Adresi : 
 
İlgili Kişi : 
 

 >  Site Haritası        
17-21 EYLÜL DERS KAYITLARI HAKKINDA


DERS KAYITLARI HAKKINDA

Tüm öğrencilerimizin ders kayıtlarını 17-21 Eylül 2018 tarihleri arasında üniversitemizin web sitesindeki (https://login.cu.edu.tr) öğrenci başlığı altında öğrenci işleri bilgi sistemi tıklanarak güz dönemine ait ders kaydını yapması gerekmektedir.

Öğrenci numarasını bilmeyen öğrencilerimiz http://yenikayit.cu.edu.tr adresinden öğrenebilirler.

2018-2019 Eğitim-Öğretim yılında yüksekokulumuzu kazanan öğrencilerimiz sisteme erişmek için Kullanıcı No (Öğrenci no) olarak okul numaranızı; pin kodu olarak TC kimlik numarasının girilerek kayıt ekranına ulaşabilirsiniz.

* Birinci sınıf öğrenciler 1. döneme ait tüm dersler zorunlu olduğu için tamamını almak zorundadır.

* İkinci sınıflar öncelikle geçen sene 1. dönemde kalmış oldukları dersleri ardından 3. dönemin zorunlu derslerini ( 3. Yarıyılda almanız gereken derslerin toplamı en 30 AKTS olmalıdır) seçerek tamamlayacaktır. Toplamda ise kaldığınız derslerin AKTS leri ile birlikte 40 AKTS yi geçemez.

NOT: İkinci sınıf öğrencilerimiz için; Genel Not Ortalaması çok düşük ve eğer 4. dönem sonunda okuldan mezun olunması için alt sınır olan 2. 00 ortalamayı tutturamayacağınızı düşündüğünüz taktirde geçen seneden aldığınız ve düşük not ile geçtiğiniz derslerden toplamda 40 AKTS geçmemek şartı ile tekrardan alabilirsiniz. .Çukurova Üniversitesi Aladağ Meslek Yüksekokulu
 Ziyaretçi sayısı: 151